Pencerecim Yapı Tasarım Ofis, cam bölme ve bölme duvar sistemleri ile tanışın daha önce hiç görmediğiniz kadar şeffaf incecik profiller ve sağlam bir yapı üzerine oturtulan sistem sizlere zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Montajı ve demontajı basittir.

Bölme duvarları ışık geçirgenliği, ısı ve ses izolasyonu açısından oldukça başarılı bir uygulamadır. Bu sayede ofislerinizde büyük tasarruflar sağlayabilirsiniz. Ofisinizde lavabolar haricinde tüm odalar cam bölme kullanılarak yapılmaya müsaittir. Ofis Bölme işlemleri uzman kadromuz ile yapılmaktadır.

Cam bölme hesaplaması yapılırken öncelikle uygulama alanının metrekaresi çıkartılır. Bundan sonra hangi cam çeşidinin kullanılacağı konusunda anlaşmaya varılır. Aynı zamanda camın kalınlığı da belirlendikten sonra iş net teklif aşamasına gelir.  Eğer müşterimiz vermiş olduğumuz teklifi kabul ederse üretim ve montaj aşamasına geçilir. Fiyat ve teklif konusunda cam bölme anlamında piyasada en uygun fiyatı veren firmalar arasında yer almaktayız. Kullandığımız malzemenin kalite ve özelliklerine göre en iyi fiyat garantisi vermemizin sebebi ise tamamıyla üretici firma oluşumuz ve aynı zamanda yarı ham madde alışımızın sürekli bir uygulama yaptığımızdan dolayı avantajlı olmasıdır.

Ofis Bölme Modelleri Nasıl bir ofisiniz olmasını hayal edersiniz ? Mutlaka her işletme sahibinin akında bir ofis hayali mevcuttur. Hayalleriniz ile gerçek hayat başta ekonomik şartlar olmaz üzere diğer farklı nedenler ile bir araya gelmeyebilir. İşte burada ”PENCERECİM YAPI TASARIM” ofis bölme modelleri işe girerek ofisinizi en akılcı modelle ayırıp hayalinizdeki ofisi yaratmanıza yardımcı olur !