Services

Kayışdağı Cam Balkon

Kayışdağı Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon ve Çerçevesiz Cam : Çerçevesiz Cam Sistemleri Profesyonel balkon camı, balkon camı ve katlanabilir cam sistemleri – Balkon Camlama Ürünleri, Balkon camlama, cam balkon, balkon kapatma, katlanır cam balkon ve yukarıda adı geçen terimler gibi birçok terim, balkonlarını daha işlevsel olarak kullanmak isteyen çok sayıda kullanıcı arasında çok iyi bilinen terimlerdir. Kayışdağı Cam Balkon Sistemleri

Yaşam alanlarınızı balkonlara, teraslara veya kış bahçelerine bağlamanın en zarif yolu olan Katlanır Kapı Sistemleri, geniş alanlar yaratarak doğayı kapınızın önüne getirir.

Bu sistem, pratik kullanım ve iç alanınızı yenileyerek konforu artırır, hayatınıza mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Dış koşullardan etkilenmeyen hızlı, dayanıklı, ekonomik kapılar. Düşük maliyet ve işletme maliyetlerinde son derece yüksek verimlilik sunar. Katlanır kapılar ayrıca estetik açıdan gerçek bir estetik üstünlüğe sahiptir. Kendi yüksek hızlı kapınızı seçerken, size herhangi bir dış görünüme uyan alışılmadık seçenekler sunmama izin verin. 8 m genişliğinde ve 6 m yüksekliğinde, katlanır kapı 2 m / s’ye kadar bir hızda bile açılır; böylece enerji tasarrufunda aktif rol oynamaktadır.

Ataşehir Cam balkon, ataşehir katlanır cam balkon, ataşehir sürgülü cam balkon, ataşehir sürgüsüz cam balkon, ataşehir cam balkon fiyatları, ataşehir eşikli cam balkon, eşiksiz cam balkon

Seçenekler söz konusu olduğunda, çok yönlü bir seçenek tablosuyla karşılaşıyoruz. Katlanabilir kapınızı çeşitli kanat bölümleri, çubuk düzenlemeleri ve çıtalarla istediğiniz görünüme uyarlamak için birçok seçenek vardır.

Katlanır kapılar alüminyum ve çelikten yapılmıştır ve bu bileşim en yüksek kaliteli şeritlere karşılık gelir. Kapı panelleri ile paslanmaz alüminyumdan yapılmıştır ve gün ışığının çok büyük miktarda binaya girmesini sağlayan tek bir akrilik panel ile donatılmıştır. İki panel yalıtım kaplaması mükemmel ısı ve yalıtım özellikleri sağlar.

Katlanır Cam Balkon Özellikleri

eviniz, ofisiniz veya dükkanınız için çerçevesiz, gürültü azaltıcı, temperli cam panellerdir. Yağmur, toz, pus ve uçan zararlıları uzak tutarken ve dış gürültüyü azaltırken,  siz ve sevdikleriniz için güvenli ve huzurlu bir yer yaratmaya , çevredeki manzaranın tadını çıkarmaya ve dinlenmeye  yardımcı olurlar .

Geleneksel sürgülü cam kapıların veya pencerelerin aksine, Cam Perdeler tamamen geri çekilebilir, böylece her zaman orijinal düzeninize dönme esnekliğine sahip olursunuz. Sadece kaydırın, sallayın ve bir tarafa istifleyin.

  • Küçük çocukların ve evcil hayvanların düşmesini önleyin

  • Gürültüyü azaltın

  • Yağmur, rüzgar, toz ve pusdan uzak durun

  • Engelsiz manzaraların keyfini çıkarın

  • Sevdikleriniz ve dış mekanlarınız için esnek koruma.

  • Ayrı, sessiz ve özel alanlar oluşturun

  • Gürültüyü azaltın

  • Kokuları engelleyin

  • İhtiyacınız olduğunda iç alanınızı bölümlere ayırma esnekliğinin keyfini çıkarın