Duşakabin ; Hem kullanışlı hem de şık bir banyo dekorasyonu yapmanızın sırlarından biri kesinlikle duş kabinleri! Eğer siz de banyonuzdaki duş kabinini değiştirmeyi planlıyor ya da banyonuza bir duşakabin ekletmeyi planlıyorsanız bu süreçte ince eleyip sık dokumanız şart. “Sizin İçin En Kullanışlı Duşakabin Hangisi: Duşakabin Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler” yazımız doğru ürünü seçmeniz konusunda size yardımcı olmaya hazır! Duşakabinler

Tabii her şey doğru ürünü seçmekle bitmiyor. Aldığınız ürünün montajını doğru bir şekilde yapmanız şart! “Duşakabin montajı nasıl yapılır?” diye merak ediyorsanız ilk önce bu işin biraz profesyonellik ve çokça özen gerektirdiğini bilmeniz gerekiyor. Duşakabin montaj teknikleri ve uygulamaları için önce bu işi aşamalara ve duşakabin modellerine göre kategorize etmek işi oldukça pratikleştiriyor. Böylece duşakabin montaj şeması nasıl yapılır sorusunun cevabını bulup tüm işlemi eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

“Hazır duşakabin aldım, montajını nasıl yaparım?” diye merak eden ev ustalarından ya da “Doğru duşakabin montajı nasıl yapılır?” diye merak eden bilinçli profesyonellerdenseniz hemen söyleyelim: Duşakabin montajı temelde üç aşamaya sahip. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz: 

  • Duşakabin teknesi montajı

Duşakabin teknesi yerleştirme, ilgili panelleri birbirini montajlama ve sabitleme işlemi. Eğer fayans üstü duşakabin montajı yapacaksanız bu aşamayı es geçeceksiniz demektir.

  • Duşakabin panel kapı montajı

Duşakabin teknesinin üst kısımlarına panel kapılarını yerleştirme ve onları sabitleme uygulaması.

  • Duşakabin su gideri montajı

Duşakabin teknesinin içine su giderini montajlama işlemi.

Duşakabin işlemleri için mutlaka bizimle iletişime geçebilirsiniz.